Yıl 2006 Efeler diyarı Aydın a ilk atılan adım... Hem bizim için hem müstakbel müsterilerimiz için büyük bir adım. -Sanırım insanlık için de öyle :)-

Ahbar ajans medya reklam tanıtım grup günümüze gelinceye kadar kargo,kurye,insert,adresli adressiz dağıtımlar vs bircok is yapmış ve halen yapmaya devam etmektedir. Kurumsal olarak misyonumuz dürüstlükten ödün vermeden müşterilerimiz icin güncel çözümler üretmek olmuştur.

Ahbar grup, gelenekten kopmadan gelecegi ve onun getirdigi teknolojik yenilikleri de takip etmeyi bilmiş; bilişim çağını,faaliyet gösterdiği mecralara başarıyla taşıyabilmis bir firmadır. Bu bağlamda el ilanı (broşür) dağıtımında çığır acacak,  tek bir broşürünüzün dahi zayi olmadığını dijital ortamda da göstermek adına A dan Z ye kendi yazılımı olan "AhbarMobile" Gps li dağıtımı 2015 yılının Mayıs ayında siz değerli müsterilerinin hizmetine sunmuştur.

Ahbar grup olarak bir taraftan yukarıda bahsettiğim hizmetleri devam ettirirken yine çağın gereksinimleri gereği sosyal medya internet reklamcılığı dijital tasarımlar web sitesi vb alanlarda da gözardı edilemeyecek kadar yol kat etmistir. 

Ahbar grup diyor ki :


"Her şey tasarlanmıştır ancak birkaç şey iyi tasarlanmıştır” felsefesiyle tasarımlarımızda en iyiye ulaşabilmek için titizlikle çalışıyoruz. Tasarımlara can verirken, ortaya çıkan son ürünün yapılan tasarımla birebir aynı olması için özenle, kusursuz kodlar yazıyoruz. Aklınızda bir proje, tasarım veya ürün varsa onun en iyisini yapmak bizim işimiz.

Firmamız bilişim sektöründe yazılım, açık kaynak yazılımları Linux GNU, tasarım ve teknik danışmanlık, internet hizmetleri, e-ticaret ve sosyal ağ yönetimi, özellikle KOBİ' lere yönelik olarak; e-ticaret çözümleri, Erp çözümleri, web tasarım çözümleri, sosyal medya yönetimi, firmaya özel yazılım çözümleri, kurumsal kimlik çalışmaları ve tanıtım amaçlı reklam hizmetleri (katalog, broşür, tv reklamı vb) alanlarında faaliyet göstermektedir. Hizmetlerini orta ölçekli firmalara ve kurumsal firmalara hizmet vermenin yanı sıra yurt dışında da hizmet vermektedir.Düşük verimli, sorunları ve maliyeti çok yüksek sistemler yerine modern, üstün özellikleri ile kullanıcısına her zaman en son teknolojiyi en güncel şekilde sunan teknolojiler kullanılacak şekilde yer değişiminin sağlanması üzerine dönüşüm projesi, teknolojide mali giderleri optimum düzeylere indirebilecek, aynı zamanda en son teknolojiyi son kullanıcıya sunabilecek verimli sistemleri kurumsal ticari yapıların hizmetine sunmayı amaçlamaktayız.


EKİBİMİZ

 • ENES TAMNAN

  GRAFİKER

  Tasarım işinde var oluş sebebim ve ortaya çıkarmak istediğim ana ürün dijital itibar yönetimidir.

 • FATİH İZİN

  GRAFİKER

  Adnan menderes üniversitesi bilgisayar destekli video animasyon okumaktayım. Ahbar' da olmak ve okulumla bağlantılı bir işi yapmak beni mutlu ediyor.

 • İRFAN CANO

  KURUCU

  Özlem duyduğunuz bir hizmeti alamadığınızı mı düşünüyorsunuz? Bıktınız mı? O zaman doğru yerdesiniz Ahbar'ı 2006 yılında sizlere (Tam Hizmet Ajansı) hizmet vermek adına kurduk ve her yıl geliştirerek hedefimize ilerliyoruz. 40 YIL birlikte olmak dileğiyle!


 • TÜRKEL KORAY

  PHP YAZILIM KODLAMA Yazılım dünyasın da , şirketlerin adayları seçmesinden daha ziyade, adayların şirketleri tercih etmesi gibi bir durum yaşanmaya ve artış göstermeye başlamıştır. AHBAR'ı tercih ettim. Çünkü Ahbar Tam Hizmet Ajansı ve hep yenilikçi.

MENÜ