WEB TASARIM ve YAZILIM

İnternet kullanıcıların artması ile birlikte kurum ve kuruluşlar açısından web tasarımı ve yazılım önemi daha fazla artmaya başladı. Kurumsal web tasarımı, kurumun kurumsal yanının ortaya çıkması ve kendi varlığını tüm geniş kitlelere en iyi şekilde lanse edebilmesi açısından oldukça fazla önem teşkil etmektedir.

 

Online itibarın en iyi şekilde ve en kısa zaman zarfı içerisinde yaşanabilmesi adına projeniz emin ellerde, Web işlerinin tasarım ve yazılım hazırlanmasına geçiş yapılmadan önce en çok dikkat edilen temel hususlardan birisi de web projeleri yönetimi olduğunu söyleyebiliriz. Herhangi bir projenin bitirilmesi, kaynaklanması, organize edilme süreci proje yönetiminin içerisinde yer almaktadır.

 

Geniş kitlelerin bir bakış da şirketin prezantabl yapıya sahip olduğunu kolay idrak edebilmesi adına bu tür kurumsal web hizmetlerinin son derece büyük bir önem arz ettiğinin altını çizebiliriz. Web Yazılım Gelişmiş teknolojik alt yapılar ile internet ortamında veri erişimi ve veri güvenliğini hızlı ve kesintisiz bir şekilde yapabilmek tüm firmalar için çok önemli bir noktadır. Tüm ihtiyaçlarınıza uygun şekilde yazılım alt yapısı kullanıyoruz. Yapılacak tüm sitelere özel yazılım alt yapısı kullanarak ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir yapı oluşturuyoruz. Web sitenizin tasarlanmasından sonra başlayan yazılım alt yapısı istediğiniz noktaya daha hızlı ulaşabilmek için çok büyük önem taşımaktadır. Kullanım Kolaylığı Kullanım kolaylığı sağlaması web yazılımlarının vazgeçilmezlerinden birisidir. Bizde tam olarak bu noktada özel panelimiz ile kullanımı çok kolay olan bir ara yüz tasarladık. Özel Panelimiz ile herkesin çok kolay anlayabileceği ve daha kullanışlı bir yapı ile veri girişini kabus olmaktan çıkardık. Gelişmiş CMS paneli ile içeriklerinizi hiçbir 3 parti yazılım olmaksızın değiştirebilir ve yeni içerik ekleyebilirsiniz. Sunduğumuz panel ile sitenizin % 99 ‘luk kısmını dinamik hale getiriyoruz. Panelimizde Arama Motoru Optimizasyon ayarları , İçerik girişleri , Resim-Fotoğraf editörü , Video , Pdf , Dosya , Esnek kategori modülü , Url, title, meta tag ve tüm site içeriklerini değiştirebilirsiniz.

 

Kısaca bu tür çalışmalar için öncelikli olarak analize, plana, yenilikçi fikirlere gereksinim olduğunun altını da çizmek isteriz. Özellikle çağımız da web tasarım ve yazılım işi ile uğraşacak olan kişiler var ise bu iş için ciddi bir emek sarf etmeleri de gerekiyor. Bunun içinde yenilikçi fikrinizin bir an önce olgunlaşarak yayın hayatı içerisine girmesi de aruz edilen durumların başında yer alıyor. İş fikirleri profesyonel bir şekilde yürütülmesi gerekir.


Özel Web Projesi ile aklınızdaki fikirleri hayata geçirme konusunda profesyonel ellerden yardım alarak görülmemiş bir web sitesine imza atıp arama motorlarında en ön sayfalara çıkan, vermek istediğiniz hizmetlere ilişkin en doğru şekilde bunları vurgulayan etkileyici bir proje için uzun bir zaman ayırarak ortaya şahane bir çalışma çıkartmak gerekmektedir. Aynı zamanda müşterilerinizi etkileyecek, vermiş olduğunuz hizmetleri yada satışını yapmış olduğunuz ürünleri en özel şekliyle tanıtımını yapabilecek bir web sitesine sahip olabilirsiniz. Kurumsal firmalar tarafından tercih edilen Özel Web Projesi çok sayıda kitleye ulaşmayı amaç edinen, misyon sahibi, firmalarda talep edilmektedir.


Özel Web Projesi ile diğer standart sitelerden farklı olarak; tüm monitör ve tarayıcılar tarafından kolayca çözünürlük özelliği, mobil cihazlara uyum sağlama özelliği, arama motorları tarafından kolayca fark edilen, kolay yönetilebilen panel özellikleri, farklı dillerde anlatım özellikleri, istenen renk seçimleri, hızlı erişim ayarları, spam ve virüslere karşı koruma özellikli ve iletişim bilgilerinizin ekli olduğu özel yazılımlar sayesinde ortaya çıkartılan çok fonksiyonlu Özel Web Projesi ile sizlerde online satış sitenizin hızını ve ulaşılabilirlik oranını çok yükseklere kolayca taşıyabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sıradan olmaktan çıkmak ve Özel Web Projesi yazılımlarından yaralanarak yeni dönem web tasarım uygulamalarına geçiş yapmak olacaktır.


Responsive web tasarım, denilen ve son dönelerde oldukça talep gören hizmet sayesinde web sitelere farklı cihazlardan giriş yapmakta olan kullanıcılara sorunsuz bir site ziyareti sunulmaktadır. Uygulaması bulunmayan web siteleri PC, tablet ve telefon gibi mobil cihazlardan giriş yapan kullanıcılar site içerisinde bulunan resim ve diğer bilgileri görmekte zorluk yaşamaktadır. Çünkü site boyutları bilgisayar ekranına göre ayarlanmış durumdadır.

 

Responsive web tasarım hizmeti sayesinde siteye online olarak; bilgisayar, mobil ve tablet gibi cihazlar üzerinden bağlanan kullanıcılar anında algılanarak site boyutları giriş yapılan cihaza uygun bir şekle dönüştürülmektedir. Bu sayede kullanıcılar aradıkları bilgi, hizmet ve ihtiyaçlarına sorunsuz bir şekilde ulaşabildiği için sitemizde bulunan kullanıcı sayısı artış gösterecek ve ziyaret edilen süre zamanı artış göstermiş olacaktır.


MOBİL UYGULAMA

Mobil Cihaz Uygulaması (IOS,Android) İnternetin ve teknolojinin iyiden iyiye giriş yaptığı günümüzde bilgisayarların dışında elimizdeki telefonlar ve tabletlerde bir bilgisayar görevi görmekte bu nedenle her an elimizin altında bulunan mobil cihazlar ile çeşitli uygulamalarını kolayca hayatımızda yer verebilmekteyiz.. Hayatımızı kolaylaştırmakta olan uygulamalar her geçen gün daha fazla kullanılmaya ve tercih edilmeye başlanmış durumdadır. Mobil Cihaz Uygulaması sayesinde cihazlara özel kodlama ve yazılımlara mobil uygulama adı verilmektedir. Mobil cihaz uygulamaları kullanılacak cihaza uygun bir yazılımdan oluşmaktadır. daha fazla işleve sahip, çok daha hızlı ve faydalı bir çalışma prensibine sahip olmak istenen durumlarda Mobil Cihaz Uygulaması tercih edilmektedir. Tercih edilen yazılım ve kodlama kullanılacak cihaz türüne göre hazırlanmaktadır.


Daha Etkili Pazarlama Mobil uygulama çözümleri hazırlayan firmalar ile daha güncel ve daha profesyonel uygulamalara erişmeniz mümkündür. Mobil uygulamalar sayesinde özellikle pazarlama işi ile ilgili uğraşan firmaların daha profesyonel bir şekilde uygulamalar ile müşterilerine ulaştığı da bir gerçektir.

 

Müşteri memnuniyetinde artış Mobil uygulama çözümleri ile mobil olarak veya internet sırasında yaşadığınız tüm zorlukların üstesinden daha hızlı bir şekilde gelinebilmektedir. En güçlü ve en etkili mobil uygulama tasarımı için ise profesyonel destek almanız oldukça önemlidir.


iOS, Apple tarafından ilk olarak akıllı telefon modeli iPhone için geliştirilen, daha sonra çıkan üst segment cihazları ile tabletlerinde de yer verdiği mobil işletim sistemidir. Yine Apple’ın Mac OS X sisteminin mobil arayüze uyarlanmış halidir.


Kullanıcı dostu arayüzü, uzun kullanılabilirlik ve kapalı sistem yapısı ile diğer mobil işletim sistemlerinden ayrılan iOS, sahip olduğu uygulama mağazası AppStore ile mobil işletim sistemleri arasında en fazla doğrulanmış uygulamaya sahip sistemdir. Android’in de piyasaya girişi ile birlikte büyük bir rakibi karşısında bulmasına rağmen stabillik konusunda hala dikkat çekmeyi başaran iOS, sisteme dışarıdan herhangi bir müdahaleye açık olmadığından halk arasında kapalı kutu sistem olarak da bilinmektedir.


Bu özelliği ile sevildiği kadar tepki de almayı başaran mobil işletim sistemi, son kullanıcıya yönelik olarak tasarlanmış olup özellikle tasarımsal ayrıntıları ile takipçileri tarafından tercih edilmekte, uzun süreli kullanım için en ideal işletim sistemi olarak gösterilmektedir.


Android, Google tarafından geliştirilmiş olup milyonlarca kişi tarafından kullanılan dev bir işletim sistemidir. Android işletim sistemleri cep telefonları ve tabletlerde bulunmaktadır. Linux işletim sistemi çekirdeği kullanılmıştır. Bu sayede Android ’in taban yapısını oluşturmaktadır. Apk uzantısını desteklemektedir. Android kökenli telefonlar birçok açıdan kullanışlı cihazlardır.

 

Android ne işe yarar diye soranlar olacaktır. Bu konuyu da açıklık getirmek gerekirse her şeyden önce Android uyumlu telefonlar farklı uygulamaların kullanılabilir olmasına öncelik tanıyor. Özellikle Java destekçisi olması telefon ve tablet kullanıcılarının en dikkat ettiği özelliklerden biri haline gelmektedir.

 

Android kökenli her telefon ve tablet birçok uygulamanın çok rahatlıkla çalıştırıp kullanılmasına olanak tanımaktadır. Bunun yanı sıra Android telefon kullanmanın avantajlarından biri de uygulamaları ücretsiz olarak kullanma hakkı vermesidir. Binlerce uygulamayı hiçbir ücret dahi ödemeden kullanmak mümkündür. Android sürümleri bakımından da kendini gün geçtikçe geliştiren bir işletim sistemidir. Sürümlerle birlikte telefonu kullanma şeklide daha pratik hale gelmiştir. Android sürüm isimlerini genellikte tatlı ve şekerlerden almıştır.

 

Böylede ilginç bir yanı vardır. Android nasıl bir sistemdir? Bilmeyenler için bir kez daha vurgulamakta fayda vardır. Android’in beyni beş parçadan oluşmuştur. En önemli bölümü ise Linux adı verilen çekirdeğidir. Telefonun güvenliği ve hafızası Linux tarafından korunur. Android Runtime, Kütüphane, Uygulama Çatısı ve Uygulama Katmanı ise diğer bölümlerini oluşturmaktadır.


ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

Arama motoru optimizasyonu yani dünyada bilinen adıyla  (Search Engine Optimization), web sayfalarının arama motorlarında daha kolay bir şekilde tarayabilmelerine  olanak sunan teknik bir ibaredir.Kısaltılmış adı "Seo " dur.

 

Seo çalışması sayesinde sahip olduğunuz web site adresleriniz arama motorları ile yapılan aramalarda ilk sıralarda çıkmanıza olanak sağlayan bir çalışmadır.  Binlerce rakibe rağmen online ortam içerisinden en üstlerde bulunabilmek için profesyonel bir Seo çalışması almak gerekmektedir. Günümüzde oldukça popüler bir hale gelen web site uygulamaları kişilerin sosoyal medyadan gelir elde edebilmelerine olanak sağlamaktadır.


Web sitenizi ilk sayfaya taşımak ve hedefte ki müşterilere doğrudan ulaşabilmeniz adına bu tür    Arama Motoru Optimizasyonu oldukça önemlidir. Siteye ziyaretçi akışının yapılmasını ve daha fazla sitenin gelişim göstermesini sağlayan Arama Motoru Optimizasyonunda üst sıralarda olabilmeniz için de mutlaka istenenlere uymanız gerekir.

 

Öncellikli olarak sitenizin tasarımı, yazılımları ve site içerisinde ki yazılarınızın anahtar kelimeli yani SEO uyumlu olması gerekir. Web portalınızda yapacağınız bir takım gerek değişiklik gerekse de güncellemeler ile birlikte Google ilk sayfasında çıkabilir ve daha fazla ziyaretçinin web sitenize doğru yönelmesini de sağlayabilirsiniz. En çok tıklanan sayfalar arasında aram motorları yer aldığında dolayı bir ticari kuruluşun yükselmesine ve prestij sağlamasına da büyük oranda yardımcı olur. Arama motorları denildiğinde ise ilk sıraya Google, Yahoo ve MSN geldiğini söyleyebiliriz.


Firmaların talepleri doğrultusunda en başta uygun bir web site tasarımı yaparak işe başlar ardından sitenin asıl amacı olan ve aramalarda üst sıralarda çıkabilmesi için  gereken  Analiz, Strateji, Çözüm ve Sonuç  aşamalarından bir bir geçerek  sitenin istenen performans oranına sahip olmasını sağlar. Sitenin seo uyumlu hale getirilebilmesi için kurumsal seo hizmetlerinden yaralanarak arama motorlarının hesaplarına uygun stratejiler geliştiriliyor.

 

Bulunan en doğru stratejiler üzerinde uygulanarak sayfamızın arama sonuçlarında en üst sıralarda çıkmasına imkan sunuyoruz. Sürekli üst sıralarda kalabilen, daha fazla müşteriye kolayca ulaşabilen rakiplere bir hayli önde ilerlemek isteyen kurumsal müşterilerimiz in denenmemiş en yeni yöntemlerle kurumsal seo hizmetleri vermeye çalışıyoruz.


KURUMSAL KİMLİK ÇALIŞMASI

Kurumsal Kimliğiniz = Kurumsal İmajınız Kurumsal Kimlik Çalışmaları özellikle çağımızda sitenin temel yapı taşlarını oluşturan en önemli ihtiyaçlardan birisi olarak ön plana çıkıyor. Siteniz ve logo tasarımlarınız yapılırken kurumsallık imajı verecek ve dış çevrelere karşı ciddi bir imaj yaratmanızı sağlayacak şekilde çalışmaların sürmesi en doğru olacak çözüm yollarından birisidir diyebiliriz. Kurumsal kimlik hizmetlerinin içerisine grafik tasarımları, site tanıtım yazıları, açık hava reklamcılığı, katalog çalışmaları, marka logo tasarımları ve kurumsal renkler gibi daha pek çok özel detayların da yer aldığını söyleyebiliriz.

 

Fakat bu aşamada ilk öncellikli olarak yapılması gereken temel çalışmalardan birisi de kuruma yönelik olarak öğrenilmesi gereken bilgilere ulaşmak, kuruluş amaç ve hedeflerini öğrenmek olacaktır. Her ne kadar reel yaşantımız da bu tür kimlik çalışmaları pek çok firmanın elinde olsa da etkin bir şekilde kullanamadıklarından dolayı istedikleri sonucu ne yazık ki göremezler. İşte bu konuda işinin ehli olan ve sizleri kurumsallığa doğru itecek profesyonel bir firmadan destek almanız sizin için yapılması gereken en doğru çözüm yolları arasında yer almaya başlayacaktır.

 

Marka Geliştirme işlemi, bu işi profesyonel anlamda yapmakta olan firma ya da kişiler tarafından üstlenerek markanın piyasa şartlarında uzun ömürlü, kalıç olmasını sağlamak amacıyla yerine getirilmesi gereken çalışmaların tamamına verilen isimdir. Yeni pazarlarda yer edebilmek için firmaların markalarını daha zengin bir duruma getirmek için aldığı hizmetlerdir marka geliştirme çalışmasıdır.


Katalog tasarım çalışması firmalar hakkında net ama detaylı bilgiler veren görsellerle zenginleştirilmiş bir nevi firma tanıtım rehberidir. Her bir firma kendini kaliteli ev detaylı bir şekilde anlatıma sahip olan katalog tasarımına ihtiyaç duymaktadır. Önemli olan gerçek anlamda kaliteli bir çalışma ortaya çıkartarak piyasanın yapılmamış özel bir kataloğuna sahip olabilmektir. Katalog tasarımları sayesinde bir anda binlerce kişiye kolayca ulaşılabilmekte yapılan hizmetler kolayca müşterilere aktarılabilmektedir.

 

Katalog tasarımı konusunda yılların tecrübesini üzerinde taşıyan firmamız özel tasarımlar, klasik tasarım çalışmaları ve en çok tercih edilen katalog çalışmalarını grafik tasarım personellerimizce ortaya çıkartarak katalog için kullanılacak kağıt kalitesi en özel şekilde ayarlanmaktadır. Özel baskı kalitesi sayesinde en orijinal resimler, firma faaliyet alanınız hizmetler, hakkımızda bölümlerinin ve iletişim bilgisi gibi olmazsa olmaz temel bilgiler kataloğu içeriğine dahil edilerek firmanızın kısa ve öz tanıtımı bu sayede kolayca sağlanmaktadır.

 

Yapılan katalog tasarımlarının ardından müşteri kitlesine yeni yıl promosyon ürünleriyle birlikte tek bir paket halinde gönderilen kataloglar firma hakkında daha detaylı bilgi alınmasına, firmanın reklamının yapılmasına olanak sağlayan özel bir yöntem olarak kurumsal firmalar tarafından tercih edilmektedir. Her türlü katalog çalışması hizmetlerinden en kaliteli en ekonomik şekilde yararlanmanın yolu firmamız ile iletişim kurmaktan geçmektedir. Kaliteli baskı, işinize çözüm sunan doğru ve net anlatımlardan oluşan katalog tasarımı sizlerin firması içinde bulunması gereken özel bir çalışmadır.


Logo tasarımı, firmaların olmazsa olmaz ihtiyaçları arasında bulunmaktadır. Logolar firmaları temsil eden resimler, simgeler harf ve rakamlardan oluşan imgelerdir. Tek bir logo tasarımı ile büyük kitlelere kolayca kendinizi anımsatabilirsiniz. Isırılmış bir elma sizlere kolayca nasıl apple markasını ve hizmetlerini anımsatıyorsa sizler de kusursuz bir logo tasarımı sayesinde kolayca akla gelebilen bir firma konumuna gelebilirsiniz.

 

Kurduğunuz firmanın ismi gibi bir adet logosu da bulunmalidir. Bu logo sayesinde müşterilerinize daha kolaya ulaşabilir, kendi firma kimliğinizi bu logo sayesinde kolayca edinebilirsiniz. Logo tasarımı hizmetlerinin tümünü ekonomik fiyatlarla kolayca alabilirsiniz.


Bir web sitesinin içinde yer alan reklam panolarına banner adı verilmektedir. Bannerlar web sitelerinden ayrı bir şekilde sitede yer alan reklam panolarıdır. Bu noktada önemli olan sitenin kendine uygun bir banner yapısına sahip olmasıdır. Banner tasarımı sitenizin daha çok müşteri ve ziyaretçi çekebilmesi adına en önemli konulardan birisidir. Bir web sitesinin ziyaretçiler tarafından dikkat çekmesi için muhteşem görsellere sahip olması gerekmektedir.

 

Banner tasarımı sırasında dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Bu önemli noktalardan en önemlisi de banner tasarımının kesinlikle web sitenizin hızını olumsuz bir şekilde etkilememesidir. Web sitesinin oldukça yavaş olmasındaki en önemli nedenlerden birisi de yüksek çözünürlüklü içeriklere sahip olan bir web sitesi olmasıdır. Bu durum da web sitenizin daha yavaşlamasına yol açacak bir olumsuzluk olarak karşınıza çıkabilir.


SOSYAL MEDYA

Sosyal Strateji Tüm dünya da olduğu kadar ülkemizde de kurumsal, bireysel ve kobi şirketlerine ait web sitelerine sahip olan kişiler doğal olarak kendilerini daha fazla ispatlama uğraşı içerisindedir. Sosyal Medya Danışmanlığı, sosyal mecralarda hem sizin hem de sitenizin önem kazanmasını ve daha çok hedef kitlelerin sizin bünyeniz altında yer almasına yardımcı bir aracı olduğunu belirtebiliriz.

 

Profesyonel Destek Önemli Özellikle sosyal medya kanalları bile günümüz de bilgiye en doğru şekilde ulaşma yolu olarak bilinip kullanılmaktadır. İşte siteniz hakkında da geniş kitlelerin bilgi sahibi olması ve sizleri daha yakından bir an önce tanımaya başlaması bu tür alacağınız danışmanlık hizmetleri ile kolay olacak.


Dijital mağazaların ve pazarların oldukça fazlalaşmasının ardından artık firma sahipleri ve ürün yöneticileri reklamlarını yapmak için artık dijital platformları tercih etmektedirler. Bunlardan birisi de Facebook'tur.

 

Facebook reklamları için ise bazı noktalara dikkat etmenizde fayda olacaktır. Eğer etkili bir facebook reklamları yaptırmak istiyorsanız o zamanda görsel olarak hem etkileyici hem de kısa süre içinde firmanızın amacını tam olarak anlatan bir reklam filmi hazırlamaya dikkat etmelisiniz.

 

Facebook reklamları özellikle müşteri kitlesini belirlemek ve sürekli olarak müşterinin beğendiği ürünlere benzer ürünlerin reklamını otomatik olarak sunmak adına en faydalı reklam platformlarından birisidir. Yaratıcı bir reklam yapmanız da yine facebook reklamları içinde reklamınızın oldukça ön plana çıkmasına yardımcı olacaktır. Hedef kitlenizin en net belirlenebileceği ortamlardan ve yöntemlerden olan facebook reklamları profesyonel bir ekip ile birlikte hazırlandığında istediğiniz sonuca ulaşmanıza yardımcı olacaktır.


Youtube ve instagram reklamları daha geniş bir müşteri kapasitene seslenmesi için sizlere en büyük katkıyı ağlayacak olan uygulamalardır. Özellikle büyük firmaların tercih ettiği bu reklam şekli ile neredeyse gün içinde milyonlarca kişinin sizlerin reklamınızı izlemesi de yine ürün pazarlamasını yapmak adına atılacak en güzel ve doğru adımlardan birisidir.GOOGLE ADWORDS

Dünyanın en büyük arama matorunda yer alan sitenizin tıklama başına maliyet ile en çok aranılan ürün veya hizmetlerinize ilişkin belirlenen kelimelerle sitenizin Google üst sıralarında ücretli olarak belirmesini sağlayan önemli bir hizmetimizdir.

 

Baktığımız da artık tüm hedef kesimler vaktinin çoğunu artık dijital ortamlar içerisinde geçirmeye başladılar. Bu sebepten dolayı dijital reklam faaliyetlerinin çağımızda artık fazlası ile önemli bir hale gelmiş olduğunu da rahatlıkla söyleyebilmemiz de mümkündür. Dijital ortamda ki reklamlarınız bu konuda uzman kişiler tarafından yapılmakta ve gerek firmanızın gerekse de web sitenizin olumlu yönleri hedef kesime en iyi şekilde lanse edilmeye de çalışılmaktadır.

 

Bu sayede sizlerde yapılan dijital çalışmalar sonucunda da aradığınız kazançlara kısa bir dönem içerisinde sahip olarak firmanıza yeniden bir online itibarlık kazandırabilmeniz de sorunsuz bir şekilde gerçekleşmiş olacaktır. Fakat tüm bunları yaparken de ilk öncellikli olarak kurumsal bir destek almanız gerekir.


Yeniden pazarlama sistemini kullanmak için ise oldukça basit birkaç işlemi geçekleştirmeniz yeterli olacaktır. Bunun için ise sadece küçük bir kod almanız ve bu kodu web sitenizdeki tüm sayfalara eklemeniz gerekmektedir.

 

Bu işlemden sonra sitenizi ziyaret ederek ürünlerinize bakanların çerez kimlikleri sizlerin yeniden pazarlama sayfasına düşerek onların sayfalarında yeniden ürünlerinizin görünmesini sağlayabilirsiniz. Yeniden pazarlama tekniği ile daha doğu adımlar atabilir ve daha fazla satış yapabilirsiniz.


Reklam sunarken hem sık hem de gerçek zamanlı bir reklam sunmak oldukça önemlidir. Bu yüzden de görüntülü reklam ağı ile otomatik olarak programlanmış olan gerçek zamanlı reklamlarınızı sunma şansına sahip olabiliyorsunuz.

 

Görüntülü reklam ağı sayesinde artık daha gelişmiş kampanyalardan faydalanabiliyor ve aynı zamanda mobil pazarlama tekniklerini de öğrenmiş olabiliyorsunuz. Pazarlama denildiğinde para kazanmanız ve satış yapmanız için kaliteli bir reklama ihtiyacınız olacaktır.


FOTOĞRAFLAMA HİZMETLERİ

Doğru Perspektif Çünkü hedef kitle hafızasında yapacağınız etkili bir fotoğraf çekimlerin unutulmamasına hatta sizlerinde zaman içerisinde bir marka haline dönüşmenize de büyük oranda yardımcı olmaya başlayacaktır. Çekimlerin hemen hepsi ya üretici firmalar ya da kurumsallık imajını elde etmek isteyen ticari kuruluşlar için yapılmaktadır. Özellikle çekimler gerçekleşirken mümkün olduğunca eğitim almış ve akademik bir bilgiye sahip kişilere ya da ekibe başvurulması gerekmektedir.

 

Ürününüz her ne kadar fazla önemli bir özelliği olmasa bile sizler ürünlerinizi daha etkileyici bir özelliği varmış gibi fotoğraf çekimleri ile kolay yoldan ortaya çıkarmaya çalışabiliriz. Bu sebepten dolayı artık reel yaşantımızda gerek kurum gerekse de firmalar için fotoğraf çekimleri oldukça önemlilik arz eden konuların arasında da yer almaya başlamış bulunuyor. Fakat bu tür kurumsal ya da etkileyici profesyonel fotoğraflarında bir an önce çekilebilmesi adına gerekli ön görülen tüm ekipmanlarında sağlanmasına mutlaka dikkat edilmesi de gerekir. Bu sayede çekimlerin kalitesini de en iyi şekilde belirlemiş olur ve kendinizi iyi şekilde kanıtlamaya da çalışabilirsiniz.


hem iç hem de dış mekanlarda yapılabilmektedir. Yalnız mimari fotoğraf çekimlerinde dikkat etmeniz gereken noktalar da bulunmaktadır. En güzel fotoğraf karesini yakalamak için gerekli ekipmanlar ile fotoğraf çekimi yapmanız gerekmektedir.

 

Geniş açılı lensler sayesinde tek bir binayı tek bir kadraj içine sığdırmanız mümkün olduğu için de daha güzel ve görsel olarak daha profesyonel sonuçları elde edebilirsiniz. Mimari fotoğraf çekimi sırasında hangi açıdan fotoğraf çekmeniz gerektiğini de oldukça iyi bilmelisiniz. Oldukça profesyonel bir makineniz olmasına karşın yanlış bir açı ile oldukça kötü fotoğraflar çekeceğinizi de unutmayın.

 

Mimari fotoğraf çekimi için en önemli olan konulardan birisi de hissettiğiniz ve ön plana çıkarmak istediğiniz noktayı kadrajda ön plana çıkarmanızdır. Bu sayede de samimiyetle çektiğiniz fotoğrafların daha güzel çıktığını görebilirsiniz. Mimari fotoğraf çekimi sırasında eğer iç mekanda çekim yapacaksanız en önemli konulardan birisi de iç mekanın içindeki ışıklandırmadır. Gerekli ve uygun ışığı yakalamanız fotoğrafın oldukça güzel çıkması için en önemli konulardan birisidir.


Pazarlama işlerinizi daha etkili ve hızlı bir şekilde yapmak için ise ürünlerinizin resimlerini oldukça iyi çekmenizde fayda olacaktır. Çünkü görsel olarak ürünün muhteşem bir yapıya sahip olması alıcıların aklında ilk olarak yer edecek şeylerden birisidir. Ürün fotoğraf çekimi yapımı sırasında kullanılacak olan ekipmanların daha çok ürünlerin en ince ayrıntısını bile ön plana çıkartması da yine en çok dikkat edilecek noktalardan birisidir. Ürünün renginin ve detaylarının doğru bir ışık ile ortaya çıkarılması pazarlama tekniklerinden birisidir.

 

Ürün fotoğraf çekimi için en önemli noktalardan birisi de arka plandır. Arka planın kesinlikle ürünü gölgeleyecek bir yapıda olmaması gerekmektedir. Yani hem görsel olarak ürün ile bütünleşecek hem de ürünün gerisinde kalacak ve ürünü daha çok ön plana çıkartacak bir arka plan seçmeye özen göstermelisiniz.

 

Firmalar ürünlerini tanıtmak amacı ile katalog çekimi yapmaktadırlar. Katalog çekimlerinde ön planda olan ürünlerdir. Pazarlaması yapılan olan ürünlerin çekimlerinde görsel olarak ürünlerin profesyonel bir şekilde sunulması oldukça önemlidir. Katalog çekimi kesinlikle profesyonel olarak yapılması gereken çekimlerden birisidir.


TANITIM HİZMETLERİ

Bırakın İzlesinler Günümüzde videoların çekilmesinin ardından işlenmesi sürecine ise Prodüksiyon Firmalara özel yapılan video çalışmalarına ise Tanıtım Filmi  adı verilir. Gerek normal gerekse de endüstriyel çekimlerde ortamın mutlaka çekime uygun olması da gerekir. Özellikle endüstriyel çekimlerde daha etkili bir ışıklandırmanın ve ortamın çekime uygunluğu göz önünde bulundurulması gereken en önemli unsurlarında başında yer almaktadır.

 

Aynı zamanda dikkat edilmesi ve bilinmesi gereken unsurların başında da video animasyonları yer alır. Firmanızın yapmış olduğu işleri ve hizmetlerinizi insanlara daha hızlı ve etkili bir şekilde tanıtmak ve anlatmak için kurumsal tanıtım filmi ile daha kısa sürede reklamınızın etkili bir biçimde yapabilirsiniz. Özellikle günümüzde şirketlerin her ne iş yaparlarsa yapsınlar ya da hangi sektör ile ilgilenirlerse ilgilensinler rekabet ortamının oldukça güçlü olmasından dolayı reklamlarını iyi yapmalı ve şirket olarak kendilerini iyi aktarmaları gerekmektedir.

 

Kurumsal tanıtım filmi sizlerin yapmış olduğunuz hizmetleri daha akıcı bir şekilde anlatmaktadırlar.


Reklamlar şirketlerin ve firmaların ürün ve hizmetlerini en etkili ve kısa şekilde insanlara sunmasını sağlamaktadır. Yaratıcı reklam çalışması sayesinde ürünlerin satışlarındaki artışlar da yadsınamaz derece büyük olabilmektedir.

 

Bu yüzden de yaratıcı reklam çalışması meydana getirmek için sadece bütçe yeterli değildir. Gizli mesajların insanlar üzerinde kalıcı etki yaratması için nokta atışının yapılması oldukça önemlidir. Reklamların da bir iletişim aracı olarak kabul edilmesi üzerine hangi ürünün pazarlaması yapılacaksa yapılsın kesinlikle doğru mesajın verildiğinden emin olunmalıdır. Aynı zamanda bu reklam filmleri gerek sosyal medya reklamlarında gerekse instagram, youtube reklamlarında kullanılmak üzerede kullanılırlar.


MENÜ